Kategorie

Moduł SFP jednomodowy PFT3910


Moduł SFP jednomodowy PFT3910 0 0

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

DAHUA

: Grupa D

: 36 miesięcy

dostępny

Cena: 217,00 zł 266,91 złbrutto



Moduł SFP jednomodowy PFT3910

Moduł PFT3910 ze złączem typu LC jest zgodny ze standardem SFP. Przeznaczony do łączenia sieciowych systemów wymiany danych np: w systemach telewizji dozorowej charakteryzujących się dużymi wymaganiami dotyczacymi przepustowości jak również odległości. 



Charakterystyka produktu:
  • Transmisja dwukierunkowa z pojedyńczym włóknem
  • Typ złącza: LC
  • Transfer: max. 1.25 Gb/s
  • Maksymalny zasięg transmisji:20 km
  • TX 1310 nm, RX 1550 nm
  • Temperatura pracy: -40°C~85°C

    Newsletter

    Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje o naszej ofercie